HomeMagazinBehzat Ç.’den kötü haber: 2 oyuncu kadroda yok!

Behzat Ç.’den kötü haber: 2 oyuncu kadroda yok!

Behzat Ç.’den kötü haber: 2 oyuncu kadroda yok!

Behzat Ç. yeni sezonuyla hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. ‘Çekiç ve Gül: Behzat Ç.’ adıyla ekranlara dönmeye hazırlanan dizinin başrol oyuncuları okuma provasında buluştu. 2 oyuncunun kadroda olmayacağı kesinleşti.

Başrolünde oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun yer aldığı “Behzat Ç.” dizisi geri dönüyor. Yakında BluTv’de yayınlanacak olan “Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi”nden ilk tanıtım yayınlanmıştı.

Dizinin ana karakteri Erdal Beşikçioğlu, yeni sezon için sete çıkmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen dizinin yeni bölümlerini Ortaks Yapım çekiyor.

Ercan Uğur’un yazdığı dizinin yeni senaryosu çok beğenildi. blutv’de seyirciyle buluşacak olan dizi “Bu karanlık şehirde kimse seni duymazsa biz yine de duyarız la.” sloganıyla çekiliyor.

Merakla beklenen dizide savcı karakteri için Gökçe Eyüboğlu ile anlaşılmıştı.

Güzel oyuncunun ardından kadroya genç kuşağın yetenekli oyuncusu Burak Dakak da kadroya dahil olmuştu.

İKİ OYUNCU ROL ALMAYACAK

Behzat Ç.’de fenomen karakter Ercüment Çözer’i canlandıran Nejat İşler ise geçtiğimiz günlerde karaktere veda ettiğini açıklamıştı.

Diğer yandan ise Behzat Ç.’de Harun’u canlandıran Fatih Artman da yeni sezonda yer almayacak. Fenomen dizinin okuma provası gerçekleştirildi.

Behzat Ç. ilk olarak 2010-2013 yılları arasında Star TV’de yayınlanmıştı. Ekrandan kaldırılan dizi 2019 yılında da BluTV’de yeni sezonuyla seyirciyle buluşmuştu.