HomeMedyaBEBEĞİNİN YÜZÜNÜ İLK KEZ GÖSTERDİ!

BEBEĞİNİN YÜZÜNÜ İLK KEZ GÖSTERDİ!

BEBEĞİNİN YÜZÜNÜ İLK KEZ GÖSTERDİ!

Sadakatsiz dizisinde Derya karakteri ile ekranlara gelen Özge Özder bebeği Eva Luna’nın yüzünü sosyal medyadan paylaştı. Ünlü oyuncunun bebeğinin yüzünü ilk kez gösterdiği fotoğraflarına hayranlarından beğeni yağdı.

Kanal D’nin fenomen dizisi Sadakatsiz’de Derya karakterini canlandıran Özge Özder, annelik heyecanı yaşıyor. Müzisyen Sinan Güleryüz ile evli olan ünlü oyuncu yakın zamanda kızı Eva Luna’yı dünyaya getirmişti. Güzel oyuncu, kızının yüzünü ilk kez sosyal medya hesabından paylaştı.

Özge Özder-Sinan Güleryüz çifti kızları Eva Luna’nın yüzlerini ilk kez sevenleriyle paylaştı. Instagram hesabında 492 bin takipçisi bulunan güzel oyuncu, sosyal medya hesabından peş peş paylaşımlar yaparak mutlu evliliklerini taçlandırdıkları bebekleri ile fotoğraflarını sevenlerine sundu.

Bebeği Eva Luna’nın kırkının çıktığını belirten Özge Özder bebeğinin fotoğraflarını şu duygusal notla paylaştı:

“Merhaba dünya… Dilerim dünya varlığınla daha güzel bir yer olsun… Ömrün ay gibi aydınlık ve parlak, masalları kıskandıracak kadar güzel ve ışıklı olsun ay kız… Annen ve baban çok aşık sana… Ömrümüz oldukça yanında, her ihtiyaç duyduğunda arkanda, siper olmamız gerektiğinde ve tüm kötülüklere karşı önünde, yanında olamıyorsak ise omuz başındayız meleğim… Bunu hiç unutma… Varlığın en büyük armağan bize… Sen kendini seç ve gerçekleştir yeter… Artık tüm şükürlerimiz varlığına… Hoş geldin annesinin küçük tırtılı… Hoş geldin küçük ay perisi… Kırkımız çıktı bugün… İyi dileklerinize, dualarınıza ve güzel kalplerinize emanet ederek paylaşıyorum meleğimi…”