HomeMagazinBEBEĞİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU!

BEBEĞİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU!

BEBEĞİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU!

Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel, yaklaşık 3 senedir aşk yaşadığı Caner Yıldırım ile geçtiğimiz aylarda dünyaevine girmişti. Erçel, kısa bir süre sonra sosyal medya hesabından hamile olduğunu duyurmuştu. Gamze Erçel’in 16 haftalık bebeğinin cinsiyeti belli oldu.

Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel, yaklaşık 3 senedir aşk yaşadığı Caner Yıldırım ile geçtiğimiz sene nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Çift, sade bir törenle dünyaevine girmişti.

“BİZ ANNE VE BABA OLUYORUZ!”

Geçtiğimiz nisan ayında dünyaevine giren Gamze Erçel, sosyal medya hesabından hamile olduğunu duyurmuştu. Mutluluğunu takipçileriyle paylaşan Erçel, “Küçük bir sürprizimiz var. Yani şimdilik çok küçük… Şu an inanılmaz heyecanlı ve sabırsızız. Biz anne ve baba oluyoruz!” ifadelerini kullanmıştı.

BEBEĞİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU

Gamze Erçel’in 16 haftalık bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Mutlu haberi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Erçel, “Bugün 16. hafta! Göbeğim büyüyor ve onu seviyorum. Elbisem bir ipucu. Evet bir kız! Ben zaten bir kız bekliyordum” ifadelerini kullandı. Erçel’in paylaşımı çok sayıda beğeni ve tebrik mesajı yağdı.