HomeTv dünyasiBAŞROL OYUNCUSU VEDA EDİYOR!

BAŞROL OYUNCUSU VEDA EDİYOR!

BAŞROL OYUNCUSU VEDA EDİYOR!

Show TV’de ekran getirilen başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Damla Sönmez, Perihan Savaş ve Necip Memili gibi isimlerin rol aldığı Çukur dizisinde beklenmedik bir ayrılık yaşanacak. Celasun karakteri ile uzun bir süredir Çukur kadrosunda yer alan Kubilay Aka diziye ölerek veda edecek. Yakışıklı oyuncunun yeni projesinin Camtavanlar olduğu ortaya çıkarken partnerinin Bensu Soral olduğu öğrenildi.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Damla Sönmez, Perihan Savaş ve Necip Memili’nin rol aldığı Mayıs ayında ekran macerasını noktalayacak olan Show TV’nin fenomen yapımları arasında gösterilen Çukur’da ayrılık yaşanacak.

Çukur dizisinde büyük rolü olan Celasun karakteri ile izleyici karşısına çıkan ünlü oyuncu Kubilay Aka, 123. bölümde kadroya ölerek veda edecek.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Kubilay Aka’nın oynayacağı restoran zinciri sahibi Cem’in (Karakter adı değişebilir) başta rekabet içinde olup daha sonra ise tutkulu bir aşk yaşayacağı Leyla’ya kimin hayat vereceği ise merak konusuydu. İşte o oyuncu sonunda belli oldu. “Camtavanlar”ın başrol kadın oyuncusu Bensu Soral oldu. Son olarak “Organize İşler Sazan Sarmalı” filminde seyirci karşısına çıkan Soral, uzun zamandır gelen çok sayıda teklifi reddetmişti. Güzel oyuncu hikâyesini çok sevdiği “Camtavanlar”la bu yaz hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Senarist Meriç Acemi’nin alt metninde kadın haklarını ve kadının toplumdaki yerini sorguladığı dizi adını; “sosyal ve iş hayatında kadınların yaşadığı fırsat eşitsizliğine verilen uluslararası isim olan “Camtavanlar”dan alıyor. Dizide kadınların özellikle iş hayatında karşılaştığı camtavanlar yani engeller, yemek kültürüyle harmanlanarak sunulacak.