HomeUncategorizedBARIŞ ARDUÇ VE GUPSE ÖZAY AMSTERDAM’DA

BARIŞ ARDUÇ VE GUPSE ÖZAY AMSTERDAM’DA

BARIŞ ARDUÇ VE GUPSE ÖZAY AMSTERDAM’DA

Hürriyet gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu, Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da tesadüfen karşılaştığı Barış Arduç-Gupse Özay aşkını yazdı. Geçen yazdan bu yana hiç ara vermeden çekiyorlar “Kiralık Aşk”ı. Yorucu bir tempo olduğu aşikar.  “Haziran sonuna kadar diziyi çekmeye devam edeceğiz. Bir yıldan fazla olacak böylece. Biz de iki-üç gün zaman bulunca Amsterdam’a kaçalım dedik” diye anlattı Barış.

Bu arada Gupse çok zayıflamış, uzun süredir görmüyordum. Barış da kendini boksa verdiği için iyice fit bir vücuda sahip olmuş. Bir gün sonra sabah kahvaltısında buluştuk, sohbete devam ettik. Gupse, Barış’a neden Muhammed diyor? Ben Gupse ve Barış’ı çok yakıştırıyorum, erkek tarafı zaten yakışıklılığıyla kızların gözdesi. Gupse görüp görebileceğiniz en komik ve fırlama kadınlardan biri. Genç kuşağın en iyi kadın komedyenleri arasına girmeyi başardı. Üstelik tüm yeteneklerinin üzerine zayıflayarak güzellik iddiasını da koydu.

Barış’ın hayranları delirse de kusura bakmayın arkadaşlar; çok yakışan bir çift onlar. Amsterdam’da birlikte kahvaltı ederken baktım Gupse sürekli Barış’a “Muhammed” deyip duruyor. Sonunda dayanamadım sordum, “Muhammed nedir ya” diyerek. “Baksana Muhammed Ali tişörtü giyiyor” dedi. “Adam boksla kafayı bozdu. Her gün boks yapıyor, yapmakla kalmıyor bir de böyle Muhammed Ali tişörtleri giyiyor” diye de ekledi.

Barış da “Hiç böyle olduğunu bilmiyordum. Boks yapmaya başladıktan sonra bayıldım bu spora… İnsanı acayip rahatlatıyor ve enerjisini boşaltıyor” diyerek anlattı boks merakını…

Deliha’dan sonra Görümce geliyor

“Deliha’nın devamını çekecek misin?” diye sordum Gupse Özay’a “Onun devamı değil ama yeni bir filme hazırlanıyorum şimdi” dedi. Adı Görümce olacakmış. Deliha’da olduğu gibi Gupse hem yazıp hem de oynayacak filmde. Bu kez bir görümceyi canlandıracakmış. “Senaryoyu yazıp yazıp gönderiyorum, yönetmen ve Necati Akpınar’la üzerine konuşuyoruz. Değişiklikler yapıp son haline getiriyorum” diye anlattı. Temmuz ayı gibi çekeceklermiş Görümce’yi, önümüzdeki yılın başında vizyona girmesi planlanıyormuş…