HomeMagazin“BANA BABALIK YAPMADI”

“BANA BABALIK YAPMADI”

“BANA BABALIK YAPMADI”

Oyunculuk ve sunuculuğun yarı sıra sosyal medyaya içerik üreten Yasmin Erbil, Oya Çınar’ın Youtube’da yayınlanan ‘Oyalamacalar’ programına konuk oldu.

Kendisinden daha küçük kadınlarla yaşadığı aşklar ve yaptığı açıklamalarla magazin gündeminden düşmeyen Mehmet Ali Erbil, kızının da eleştiri odağı oldu. Yaşadığı aşklardan rahatsız olduğunu itiraf eden Yasmin Erbil, “Bana babalık yapmadı.” diyerek de Mehmet Ali Erbil’e sert çıktı.

Soru cevap şeklinde ilerleyen programda Yasmin Erbil’in sözleri dikkat çekti.

“Mehmet Ali Erbil’in özel hayatında büyümeyi reddeden, şımarık çocuk hali gülüp geçtiğin bir şey mi yoksa imtihanı devam ediyor mu?” sorusuna cevap veren Erbil bu durumun devam ettiğini söyledi: “Çok fazla babalık gördüğümü düşünmüyorum. Nasıl babamın annesinden yarası varsa benim de babamdan yaram var. Bu yara hiçbir zaman kapanmayacak bunu biliyorum. Çok fazla kadının, etrafında genç kızların olması hala beni yaralıyor ve bu durumu aşabildiğimi söyleyemem. Bu kadar genç kadınla değil de kendi yaşıtlarında kadınlarla birlikte olması beni çok daha mutlu ederdi.”