HomeMagazin “Bahara Merhaba Alışveriş Ve Moda Günleri” Başlıyor

 “Bahara Merhaba Alışveriş Ve Moda Günleri” Başlıyor

 “Bahara Merhaba Alışveriş Ve Moda Günleri” Başlıyor

Vialand AVM’de “Bahara Merhaba Alışveriş ve Moda Günleri“ ile modadan sanata, dekorasyondan kozmetiğe uzanan geniş marka yelpazesi ile birbirinden değerli girişimciler, bahara özel tasarımlarını 2. kez alıcısıyla buluşturuyor.

Açık hava konsepti, büyük metrekareli mağazaları, sosyal yaşamıyla alışverişi gerçek bir keyfe dönüştüren Vialand AVM, baharın gelişine özel bir davete ev sahipliği yapıyor. Davette birbirinden ünlü isimler de girişimci markalarla buluşacak. 

17 Nisan – 07 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan Vialand AVM’deki “Bahara Merhaba Alışveriş ve Moda Günleri”, influencerlar ve ünlü isimlerin katılacağı bir lansmanla açılacak. Davette, Özge Ulusoy, Gizem Hatipoğlu, Ece Vahapoğlu ve Ivana Sert misafirlerle buluşacak. Ziyaretçiler aynı zamanda çeşitli söyleşiler, bando gösterileri ve sahne performansı ile alışverişin en havalı caddesi Vialand AVM’de keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayacak.

Jade & Brands kurucu ortakları Yeşim Yılmaz, Aslı Özdemir ve Tuğba Tosyalı’nın ev sahipliği ile düzenlenecek davette, misafirler alışverişin keyfini sonuna kadar çıkarırken bir yandan da keyifli dakikalar geçirecekler.