HomeUncategorizedBADE İŞÇİL VE MALKOÇ SÜALP SAVAŞI

BADE İŞÇİL VE MALKOÇ SÜALP SAVAŞI

BADE İŞÇİL VE MALKOÇ SÜALP SAVAŞI

Bade İşçil ile Malkoç Süalp, Mart 2013’te tanışıp 2 ay içinde evlenmişti. Çiftin Ağustos 2014’te oğulları Azur dünyaya geldi. Ancak mutluluk uzun sürmedi.

Bade İşçil geçen Temmuz’da “Eşim bana şiddet uyguluyor” diyerek boşanma davası açtı. Malkoç Süalp ise evde çalışanları şahit göstererek iddiayı yalanladıktan sonra ikili arasında savaş başladı.

Evlerini ayıran ancak boşanamayan Bade İşçil ile Malkoç Süalp düğünde takılan takılardan, ortak aldıkları evin ödemesine, çocuklarının velayetine kadar birçok konuda birbirlerini suçluyor. Suların hiç durulmadığı bu boşanmayla ilgili yeni bir kriz daha çıktı.
Malkoç Süalp'in ailesine yakın bir kaynak 'Azur, sağlıksız, kavga dolu bir evde büyüyor' diyerek yeni bir tartışma konusu ortaya attı. Bu iddiaya göre: Bade İşçil’in kışın Kurtuluş, yazın Büyükada’da oğlu Azur ile yaşadığı evde boşanmış olan anne ve babasıyla, babasının şimdiki eşi hep birlikte kalıyor. İki kadın arasında sık sık kavga çıkıyor.

Malkoç Süalp oğlu Azur’u bu eve bırakırken aile bireyleri Azur’un vücudunda darp, dayak izi var mı diye kapıda kontrol ediyorlar. Bebeği öyle içeri alıyorlar. “Oğlum sağlıksız bir ortamda yaşıyor” diye daha önce isyan eden Malkoç Süalp velayet davası açmaya hazırlanıyor.