HomeMagazinAYRILIK SEBEBİYLE İLGİLİ BOMBA İDDİA!

AYRILIK SEBEBİYLE İLGİLİ BOMBA İDDİA!

AYRILIK SEBEBİYLE İLGİLİ BOMBA İDDİA!

İtalyan DJ Guido ile uzun bir süredir birlikte olan Şeyma Subaşı’nın, sevgilisinden ayrıldığı öne sürülmüştü. Sosyal medyada sevgilisiyle olan karelerini de silen Subaşı’nın, Senia’nın faturalarını ödemekten sıkıldığı için ilişkisi noktaladığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Son günlerde özel hayatıyla ilgili iddialardan dolayı gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı’nın 1,5 yıldır aşk yaşadığı Guido Senia ile ayrıldığı ileri sürüldü. Subaşı’nın sevgilisinin faturalarını ödediği yönündeki iddiaların ardından Instagram’da Guido ile olan fotoğraflarını silmesi dedikoduları güçlendirdi.

SEVGİLİSİNİN FATURALARINA İSYAN ETTİ

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Şeyma Subaşı, ayrılık haberlerinin ardından bir fotoğrafını “Özgür kuş” notuyla paylaştı. Şeyma Subaşı’nın ayrılık kararında ‘Tüm faturaları ben ödüyorum’ diyerek sevgilisine tepki duymasında büyük payının olduğu ileri sürüldü.

“GUIDO BANA PARA ÖDETMİYOR” DEMİŞTİ

Bunların yanı sıra Şeyma Subaşı geçtiğimiz aylarda konuk olduğu bir yayında “Acun, Melisa’yla olan üç tatilimi karşılıyor, anlaşmamız var. Guido, beraber gittiğimiz tüm tatil masraflarını ödüyor, kuruş ödetmiyor” demişti.