HomeMagazin‘AYAK İZİNE ÖLÜRÜM SENİN BEN PONÇİĞİM BENİM…’

‘AYAK İZİNE ÖLÜRÜM SENİN BEN PONÇİĞİM BENİM…’

‘AYAK İZİNE ÖLÜRÜM SENİN BEN PONÇİĞİM BENİM…’

10 yaşındaki oğlu Pars’ı lenfoma kanserine yenik düşen eski model Ebru Şallı, duygusal paylaşımlarına devam ediyor. Normal yaşantısına dönmek için çabalayan Şallı, “Ayak izine ölürüm senin ben. Ponçiğim benim…” şeklindeki paylaşımıyla yine duygulandırdı.

Şallı’nın oğlu Pars Tan 17 Nisan’da lenfoma kanseri tedavisi gördüğü sırada hayatını kaybetmişti. Derin üzüntü yaşayan ünlü model ailesi ve eşinin desteğiyle moral tatiline çıkmıştı. Sosyal medya hesabından eşinin doğum gününü kutlayan ve tatilinden mayolu pozlarını paylaşan Şallı eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Eleştirilere karşı uzun süre sessizliğini koruyan acılı anne kocası Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca Derin’in sözlerine sert cevap vermişti.

“BUNU SADECE YAŞAYAN BİLİR”

Yapılan acımasız yorumların canına tak ettiğini belirten Şallı geçtiğimiz günlerde İstanbul’da görüntülenmişti. Evlat acısının ağır bir yük olduğunu söyleyen Şallı, “Allah kimsenin başına vermesin. Bu çok kötü bir şey bunu sadece yaşayan bilir” diyerek gözyaşlarına engel olamamıştı.

Hayatına bir şekilde devam etmeye çalıştığını söyleyen Şallı sosyal medyadan yaptığı paylaşımla takipçilerini duygulandırdı.

“AYAK İZİNE ÖLÜRÜM SENİN”

Vefat eden oğluna ‘Ponçik’ lakabıyla hitap eden Ebru Şallı Pars’ın doğumundan sonraki ilk ayak izini paylaştı. Ayak izine Şallı, “Ayak izine ölürüm senin ben. Ponçiğim benim…” notunu düştü.