HomeMagazinASLIHAN KARALAR: OYUNCULUK BİTMEZ TÜKENMEZ BİR EĞİTİM GEREKTİRİYOR

ASLIHAN KARALAR: OYUNCULUK BİTMEZ TÜKENMEZ BİR EĞİTİM GEREKTİRİYOR

ASLIHAN KARALAR: OYUNCULUK BİTMEZ TÜKENMEZ BİR EĞİTİM GEREKTİRİYOR

2017 Best Model of World yarışmasında birinci olan Aslıhan Karalar MAG Eylül sayısı kapak yıldızı oldu. Karalar, “Kazandığınız para bir gün uçup gidebilir, fakat elinizden hiçbir şekilde alınamayacak tek şey aldığınız eğitimdir” dedi.

Aslıhan Karalar: Oyunculuk bitmez tükenmez bir eğitim gerektiriyor - Sayfa:2

Ülkesine kraliçe tacı ile dönerek gurur yaşatan başarılı ve güzel oyuncu Kuruluş Osman dizisinde canlandırdığı karakter Burçin Hatun’u ve kendisi ile ilgili merak edilenleri MAG okurları için anlattı.

Manevi değerlere önem veren bir ailede yetiştiğini vurgulayan Karalar, “Sevinçleri coşkulu yaşayan, üzüntüleri ise beraberce paylaşıp azaltabilen mükemmel bir aileye sahibim” dedi.

Farklı karakterleri canlandırmasının oyunculuğunu geliştirmesi açısından kendisine katkı sağlayacağını belirten Aslıhan Karalar, “Oyunculuk bitmez tükenmez bir eğitim gerektiriyor. Hala eğitimlerime devam ediyorum” diye konuştu.Dizi ve film tecrübelerinin çok farklı olduğunu belirten Karalar, “Film çekerken takviminiz biraz daha sıkışık oluyor. Dizide ise yoğunluğunuz sahneleriniz doğrultusunda değişiyor. Her ikisini de deneyimlemiş olmak heyecan verici” dedi.

Aslıhan Karalar: Oyunculuk bitmez tükenmez bir eğitim gerektiriyor - Sayfa:3
Aslıhan Karalar: Oyunculuk bitmez tükenmez bir eğitim gerektiriyor - Sayfa:5
Aslıhan Karalar: Oyunculuk bitmez tükenmez bir eğitim gerektiriyor - Sayfa:6
Aslıhan Karalar: Oyunculuk bitmez tükenmez bir eğitim gerektiriyor - Sayfa:7
Aslıhan Karalar: Oyunculuk bitmez tükenmez bir eğitim gerektiriyor - Sayfa:8