HomeMagazinAslı Şen, dün akşam dinlemeye gittiği Linet’i sosyal medya’dan ateş püskürdü! Linet’in cevabı ne oldu?

Aslı Şen, dün akşam dinlemeye gittiği Linet’i sosyal medya’dan ateş püskürdü! Linet’in cevabı ne oldu?

Aslı Şen, dün akşam dinlemeye gittiği Linet’i sosyal medya’dan ateş püskürdü! Linet’in cevabı ne oldu?

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Aslı Şen, arkadaş grubuyla Linet’i dinlemeye gittiler. Daha sonra ise olanlar oldu! Linet’in cevabı gecikmedi!

Linet’in sahnedeki tavrı cemiyet hayatının ünlü ismi Aslı Şen’i rahatsız etti. Aslı Şen sosyal medya hesabından paylaşım yaparak Linet’i hedef aldı. Cemiyet hayatının ünlü ismi Aslı Şen, dün akşam Yeni Gazino’da sahne alan şarkıcı Linet’i dinlemeye gitti. Ancak Linet’in ilgisizliği ve göz teması kurmaması Şen’in neşesini kaçırdı. Aslı Şen sosyal medya hesabından ateş püskürdü.

Aslı Şen paylaşım yaparak “Seyretmiş olduğunuz sanatçı adabı muaşeretten bir haber bir sanatçı. Neden star olamadığını bu akşam anladık. Özellikle kadın kadına gidecekseniz zaten gitmeyin!” dedi.

Hızını alamayan Şen daha sonra ise şunları yazdı: “Yıllardır canlı müzik mekânlarında birçok sanatçıyı dinlemeye giderim. Genelde de masam en öndedir. Adabı muaşeret gereği sanatçı, özellikle ön masalara (ki bence tüm salona demeli) gözünün ucuyla da olsa saygıdan bir selam verir. Dün gece sanatçımız 6 kadından oluşan masamıza bir an olsun gözünün ucuyla bile bakmazken, her nedense tüm erkekli masalara gülücükler gönderiyordu. 2 sene önce Bodrum People’da da yapmıştı, herhalde ben yanlış anladım demiştim. Dün gece de aynı şey olunca anladım ki hanımefendinin tarzından. Sesine bayılmama rağmen, sahnesi ve özellikle kadınlara olan tavrı sebebiyle masamızı erkenden terk ettik. Biraz Tarkan’ı, Ebru Gündeş’i, Kenan Doğulu’yu, Zülfü Livaneli’yi, Sezen Aksu’yu izlemesinin öneririm. Starlık sadece ses ile olmuyor maalesef.”

Linet ise, “Dün akşam ki konserimde sahneye çıktığım anda en önden en arka masalara kadar beni dinleme lütfunda bulunan tüm değerli misafirlerimizi kucaklayarak selamladım. Özelimde tanıdığım dostlarım da beni izlmeye gelen tüm değerli konuklarım da benim için kıymetlidir. Bahsi geçen hanımefendilere ve diğer tüm değerli misafirlerimize de beni onurlandırdıkları için teşekkürlerimi sunarım. Sevgilerimle” karşlığını verdi.