HomeMagazinASLI BEKİROĞLU EVDEN PAYLAŞTI! ‘BİZ ÇIKMIYORUZ’

ASLI BEKİROĞLU EVDEN PAYLAŞTI! ‘BİZ ÇIKMIYORUZ’

ASLI BEKİROĞLU EVDEN PAYLAŞTI! ‘BİZ ÇIKMIYORUZ’

Oyuncu Aslı Bekiroğlu, corona virüs tedbirlerine uyan isimler arasında yer aldı. Sevgisiyle olan pozunu takipçileriyle paylaşan güzel oyuncu, “Biz iki kukumav kuşu evdeyiz” dedi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsten korunmak isteyen Aslı Bekiroğlu, kendisini ve sevgilisi Can Koçkan’ı karantinaya aldı.Bekiroğlu, Koçkan ile çekildikleri bir fotoğrafı yayınlayarak, “Biz iki kukumav kuşu evdeyiz” ifadelerini kullandı. Takipçilerine ‘Evde kal’ mesajı veren Bekiroğlu’nun paylaşımı binlerce beğeni aldı.

Geçtiğimiz aylarda siber zorbalığa maruz kalan oyuncu Aslı Bekiroğlu, konuyla ilgili, “Zor bir dönem geçirdim ama çok destek aldım” diyerek şu ifadelere yer vermişti:

“Zor bir dönem geçirdim ama bu dönemden sonra artık hayata farklı bir yerden bakıyorum. Çünkü çok destek aldım. Tanımadığım onlarca kadından, erkekten, meslektaşlarımdan, basın mensuplarından, köşe yazarlarından çok büyük destek aldım.”

‘İYİLİĞE YENİDEN İNANDIM’
“Bu bana gerçekten çok iyi geldi. Bu dünyadaki iyiliğe yeniden inanmamı sağladı diyebilirim. Sosyal medyada insanlar sizleri tanımadan eleştiriyorlar, aşağılıyorlar, yargılıyorlar ama bu insanların dışında bir de bunun bir suç olduğunu görüp bana destek olan, kişiye ne kadar zarar verebileceğini bilen insanlar da var.”

“Destek olan herkese çok teşekkür ederim. Gerçekten herkesin bir noktada iyi kalpliliğe ve nezakete ihtiyacı olabilir. Bundan sonra bunun kimsenin başına gelmemesi için ne yapabiliriz, birbirimize nasıl destek oluruz, nasıl beraber oluruz bunları konuşmamız lazım. Ben burada başkalarının başına gelmesin diye umut olarak duruyorum.”