HomeTv dünyasi‘ASLA PEŞİNDEN KOŞAN BEN OLMADIM!’

‘ASLA PEŞİNDEN KOŞAN BEN OLMADIM!’

‘ASLA PEŞİNDEN KOŞAN BEN OLMADIM!’

Survivor’da geçen aylarda Sercan, Nisa’ya olan duygularını itiraf etmiş ancak Nisa’dan karşılık alamamıştı. O günden beri yakın markajdan takip edilen ikili, son konseyde eteğindeki taşları döktü. Sercan, Survivor Nisa’nın ismini söylerken ‘Asla peşinden koşan ben olmadım’ dedi. Nisa ise ne diyeceğini bilemedi, herkes şaşkınlıkla izledi. İşte Survivor’da Sercan ile Nisa arasında yaşananlar…

Ünlü futbolcu Sercan Yıldırım’ın ilk günlerde adının aşk iddialarına karıştığı diğer Survivor yarışmacısı olan Nisa Bölükbaşı ile yaşadığı tartışma gündeme bomba gibi düştü. Kendisini eleme adayı gösteren Sercan’a ateş püsküren Nisa; bunun nedeninin “intikam” olduğunu dile getirdi.

SURVİVOR SERCAN’DAN FLAŞ AÇIKLAMA!

Sercan ise şaşırtan açıklamalarda bulundu ve şöyle konuştu: “Hep koruyucu ben oldum. Zarar görmesin istedim ama zarar gören ben olmuştum. Ama o son raddede olaylar kapanmışken ben kendi içimde kapatmışken tekrar ben ben peşinden koşuyormuşum gibi göstermesi beni üzdü, etkiledi de.

Çünkü yediremedim kendime, asla peşinden koşan ben olmadım o da olmadı ama asla tek taraflı yaşanmadı hiçbir şey. Bunu da herkesin bilmesini isterim. Keşke olaylar tamamen kapalı kalsaydı. Benim de bir duruşum gururum var. Olaylara şahit olan birçok arkadaşım var burada olmayan. Aycan, Aşkım gibi burada da Cemal Can var.

Yani anlatacaklarım bu kadar. Birçok not da var göstermek istemiyorum ama yanımda. Söyleyeceklerim bu kadar, keşke kapansaydı bu saçma açıklamayı da yapmasaydım bu açıklamayı kendisi yaptırdı. Ben hiçbir zaman bir anda bunu istemedim, hep koruyucu taraf böyle kalsaydı. Söyleyeceklerim bu kadar.”

SURVİVOR NİSA’DAN SERCAN YILDIRIM’A JET YANIT!

Nisa ise şöyle yanıt verdi: “Öncelikle intikam olayı buradan çıktığında değildi. Son oyunlarda çünkü sürekli Cemal Can ile benim üstüme geliyordu. Diyordu ki sizin bu davranışlarla şampiyonluğa gidiyorsunuz farkında değilsiniz belki ama böyle çocukça davranışların Survivor’da işi yoktur. Aslında bu konuyla alakalıydı. Peki. Bu konuyu tekrar çıkarttığı için okey. Yani! Ya boşver, söylemeyelim…”