HomeUncategorizedASENA’DAN BOŞANMA AÇIKLAMASI

ASENA’DAN BOŞANMA AÇIKLAMASI

ASENA’DAN BOŞANMA AÇIKLAMASI

Fenerbahçeli Caner Erkin ile eşi Asena Erkin, 6 yıllık evliliklerini anlaşmalı olarak bitiriyor! Her şeyin aniden geliştiğini belirten Asena Erkin, eşi için “Caner benim değerlim, boşandıktan sonra daha sık görüşeceğiz” dedi.

Evliliklerinde sık sık kriz yaşayan Fenerbahçeli Caner Erkin ile eşi Asena Erkin boşanıyor! Ayrılık haberlerini sürekli yalanlayan çiftin ani boşanma davası şaşkınlık yarattı.

Asena Erkin, “Daha önce böyle bir kararımız yoktu. Oturduk konuştuk. Çocuğumuz var ve Caner benim değerlim. Bundan sonra eskisinden daha sık görüşeceğiz. Artık işlerimle gündemde olacağım, beni öyle haber yapacaksınız” dedi.

GÜNDEMDEN DÜŞMEDİLER

Sıradışı giyim tazları ve lüks otomobilleriyle renkli bir profil çizen ikilinin evlilikleri Asena Erkin’in şarkıcı Berkay ile Akmerkez’de görüntülenmesi sonrasında sarsılmıştı. Asena Erkin, geçtiğimiz kasımda Berkay’ın otomobilinin kurşunlanması davasında da ifadeye çağrılarak gündeme gelmişti. Anlaşmalı boşanacak olan çift birbirinden talepte bulunmadı. Oğullarının velayeti ise Asena Erkin’e verilecek.

Eşi Asena Erkin ile yaptıkları boşanma protokolüne göre Caner Erkin, oğlunun masraflarını üstlenip eşine aylık 10 bin lira nafaka ödeyecek. HtMagazin