HomeUncategorizedASENA ERKİN BOŞANMAYI KABUL ETTİ

ASENA ERKİN BOŞANMAYI KABUL ETTİ

ASENA ERKİN BOŞANMAYI KABUL ETTİ

Asena Erkin, 6 yıllık eşi Caner Erkin’in açtığı boşanma davasını kabul ettiğine dair mahkemeye dilekçe sundu.Ayrılık iddialarıyla gündemden düşmeyen Erkin çifti, evliliklerini anlaşmalı olarak sonlandırmak için başvuruda bulundu.Fenerbahçe'de forma giyen Caner Erkin tarafından açılan boşanma davasına, Asena Erkin de cevap dilekçesi verdi.

Boşanma anlaşması dahilinde eşinden 10 bin TL yoksulluk nafakası talep eden Asena Erkin, dilekçesinde davayı kabul ettiğini ifade etti.Mahkeme sunulan dilekçede çocukları Çınar’ın velayeti Asena Erkin’e verilmesi istenirken ünlü isim dilekçesinde şu ifadelere de yer verdi:"6 yıl önce evlendiğim Caner Erkin'in açtığı davayı kabul ediyorum.Boşanma konusunda aramızda herhangi bir çekişme bulunmamaktadır.Evlilik birliğimiz temelinden sarsılmıştır bunu sürdürme olanağımız mevcut değildir.

Boşanma protokolü de dikkate alınarak boşanmamıza karar verilsin” dedi. Boşanma protokolüne göre Çınar’ın tüm giderleri Caner Erkin, tarafından karşılanacak.Asena Erkin ise yoksulluk nafakası haricinde Caner Erkin’den herhangi bir maddi yardım talebinde bulunamayacak.