HomeUncategorizedASENA-CANER ERKİN CEPHESİNDEN BOMBA

ASENA-CANER ERKİN CEPHESİNDEN BOMBA

ASENA-CANER ERKİN CEPHESİNDEN BOMBA

Üç yıldır ayrılacakları konuşulan çift bu hafta içinde boşanma kararı aldı. Asena Erkin, Beykoz Konakları’nda birlikte oturdukları villayı terk etti. İstinye’de lüks bir daire kiraladı.

4 yaşındaki oğulları Çınar ile birlikte yeni evine yerleşti. Asena Erkin yakınlarına “Kavgagürültü yok. Karşılıklı konuştuk, bu kararı birlikte aldık. Medeni bir şekilde boşanacağız. Davayı ben açıyorum” dedi. Buna karşı Caner Erkin’in moralinin bozuk olduğu iddia ediliyor. Zira ünlü futbolcu geçen hafta Asmalımescit’teki bir kulüpte takım arkadaşı Ozan Tufan ile efkar dağıtmıştı. “Eşiniz niye yanınızda yok?” sorularına tepki vermişti.

EVLİLİKTE NASIL SONA GELİNDİ?

Asena Erkin, Haziran 2013’te popçu Berkay ile Etiler-Akmerkez’deki bebek odasından çıkarken görüntülendi. Sonra Londra’ya birlikte Asena-Caner Erkin gittikleri ortaya çıktı. Çiftin 2015’teki yaz tatillerini ayrı geçirmesi “Evlilik bitiyor” dedikodusunu bir kez daha gündeme getirdi. Asena Erkin’in, Instagram’da paylaştığı direk dansı görüntüleri hem eşini hem de Fenerbahçe Kulübü’nü çok kızdırmıştı. (Posta)