HomeMagazinARTIK SETLERE DÖNMEM ZOR

ARTIK SETLERE DÖNMEM ZOR

ARTIK SETLERE DÖNMEM ZOR

İş insanı İzzet Özilhan ile evlenmesinin ardından ekranlardan uzaklaşan Yasemin Özilhan, “Çocuklar devamlı, ‘Anne ne zaman geleceksin, saat kaçta geleceksin?’ diye arıyor. Artık bu saatten sonra setlere dönmem çok zor” açıklamasını yaptı

HSosyetik güzel Yasemin Özilhan, önceki gün Etiler’de görüntülendi. Kendine özgü giyim tarzı ile dikkat çeken Özilhan, mekan çıkışı gazetecilerin sorularını cevapladı.

“Yaz sezonu bitti. Sizin için nasıl geçti?” sorusuna yanıt veren Yasemin Özilhan, “Ben evdeydim. Bir buçuk ay kadar evde kaldık çocuklarla. Bizim ev Didim tarafında, merkeze bir kere falan gitmişimdir. Bayramda tekne turuna çıktık. Bir de yaz sonu çıktık.” ifadelerini kullandı.

Anadolu Efes’in Euroleague şampiyonu olmasından sonra sesinin hala düzelmemiş olduğunu söyleyen Özilhan, “Buna galiba ben alıştım artık. Yine de seste bir çatallanma var. Yeni sezon başlayacak. İnşallah yeniden ses kısılması yaşayabiliriz.” dedi.

36 yaşındaki Yasemin Özilhan, “Yıllar sonra kameralar karşısına geçtiniz. Bir özlem oldu mu?” sorusunu da cevapladı.

Ünlü isim, “Evet, on yıl sonra tekrar Ela karakteri ile çıktım. Heyecanlandım… Konuşmalara çok dikkat ediyorsunuz, yanlış yere çekilmesin diye. O yüzden gündelik hayattan daha farklı ve düzen daha değişmiş. Artık geri dönmek bu saatten sonra çok zor. Çocuklar devamlı arıyorlar. ‘Anne ne zaman geleceksin, saat kaçta geleceksin?’ diye devamlı arıyorlar. Bu saatten sonra çok zor.” şeklinde konuştu. (Habertürk – Onur Aydın)