HomeMagazin‘ARKADAŞIM SEVGİLİME SARKINTILIK YAPTI’

‘ARKADAŞIM SEVGİLİME SARKINTILIK YAPTI’

‘ARKADAŞIM SEVGİLİME SARKINTILIK YAPTI’

Yaptığı paylaşımlarla gündem olan Ebru Polat son olarak “Dost deyip evinize aldığınız insanlar, yarın kocanızı elinizden alırlar” demişti. Polat’ın o açıklamasının altından ihanet çıktı.

Sosyal medyayı sık kullanan ünlüler arasında olan şarkıcı Ebru Polat, yayınladığı video ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı: Dost deyip, arkadaş deyip sakın evinize kimseyi almayın. Bu insanlar yarın kocalarınızı elinizden alırlar.

Ebru Polat’ın o sözlerinin altından ihanet çıktı. Ünlü şarkıcı, Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ programında olayın gerçek yüzünü anlattı.

“Benim de başıma geldi. En yakın kız arkadaşım sevgilime sarkıntılık yaptı. Adam tersledi ben de gerekeni yaptım.” diyen Polat, “Bazı insanlar enişteci olurlar. Senin kocan senin sevgilin daha tatlı gelir. Aman diyeyim dost diye bir şey yok!” dedi.

Ebru Polat, Instagram’da yayımladığı bir videoda takipçilerine bazı uyarılarda bulunarak şunları demişti: “Dost deyip, arkadaş deyip sakın evinize kimseyi almayın arkadaşlar. Dost deyip evinize aldığınız insanlar, yarın kocanızı elinizden alırlar. Bilginiz olsun. Yaşanmıyor mu böyle örnekler; yaşanıyor. Evinize alıp yedirip içirdiğiniz insanlar arkanızdan dedikodunuzu yaparlar. Yılanlar uzakta değiller. Yılanlar hep yakınlarınızda.”

“Siz gerekirse duvarla konuşun ama sırrınızı kimseye açmayın.” diyen Polat, “Affetmek Allah’a mahsustur. Size yanlış yapıldığında sakın affetmeyin” sözlerini söylemişti.