HomeMedyaANNELERE EN ÖZEL HEDİYE LEONE DI FIUME’DEN

ANNELERE EN ÖZEL HEDİYE LEONE DI FIUME’DEN

ANNELERE EN ÖZEL HEDİYE LEONE DI FIUME’DEN

Mitolojiden tarihe, yeryüzü desenlerinden gökyüzü hikayelerine tüm bu efsanelerin derinliğini sanat ile birleştirip muma yansıtan Leone di Fiume, yüzde yüz doğal soya mumundan yapılan dekoratif tasarımlar sunuyor. Mum ile sanatı bir araya getiren marka, Anneler Günü’nde annesine farklı ve özel bir hediye seçeneği arayanların tercihi olacak.
Leone di Fiume, Türkiye’de ender kullanılan bir teknik olan üfleme cam sanatıyla yapılan eşsiz tasarımları, tamamen bitkisel mumların odaları saran kokularıyla buluşturuyor. Iconica koleksiyonu, günlük hayatımızın her alanında karşılaştığımız geometrik şekillerden oluşan el imalatı camdan üretildi. Cam boyaları ile dekore edilen tasarımlar siyah renkli Leo ve beyaz renkli Leona olmak üzere iki farklı renk ve koku seçeneğiyle satılıyor.
Odunsu koku profiliyle Leo, açılış notalarında baskın bir amber aromasına sahip. Ardından mandalina ve kırmızı meyvelerin dengeli tatlılığıyla sıcak bir deneyim sunuyor. Kapanış notalarında ise karamel ve tonka fasulyesiyle etkisini artırarak ortamı sarıyor. Leona ise üst notalarda bergamot ve Hindistan cevizinin zengin aroması, orta notalarda ise tonka fasulyesi ve vanilyanın sıcaklığıyla birleşerek eşsiz bir deneyim sunuyor.
300 gramlık soya mumları, 50 saat yanarak uzun süre bir performans sergiliyor. Leo, Leona ve Leone di Fiume’nin diğer tüm benzersiz tasarım mumları Arnavutköy mağazasında ve https://www.leonedifiume.com/ web adresinde satışa sunuluyor. Leone di Fiume Iconica Koleksiyonu ürünü Leo ve Leona’nın adet fiyatı; 159 TL’dir.