HomeMagazinAltı milyon TL’lik aracı gündem olan Ebru Polat şimdi bin pişman!

Altı milyon TL’lik aracı gündem olan Ebru Polat şimdi bin pişman!

Altı milyon TL’lik aracı gündem olan Ebru Polat şimdi bin pişman!

Şarkıcı Ebru Polat, bu yıl çok yoğun çalışmasının karşılığı olarak kendisini altı 6 milyon TL’lik cip ile ödüllendirdiğini açıklamış, mutluluğunu Instagram hesabından paylaşmıştı. Tepkiler sonrası canlı yayına çıkan Ebru Polat’tan, “Nispet için değil, mutlu olduğum için paylaştım” savunması geldi.
Ebru Polat, geçtiğimiz ekim ayında konuk olduğu ‘2. Sayfa’ programında, “Kozmetik markam en çok satanlardan biri. Çünkü hep organik. Egzama ve sedefin tedavisine yardımcı olan ürünler” demişti.

GÜNLÜK KAZANCI DUDAK UÇUKLATTI!
Ünlü şarkıcı, canlı yayında bir günlük kazancı açıklanınca herkesi şaşkına çevirmişti. Polat’ın bir günde bin 890 şampuan sattığı ve yaklaşık 40 bin TL kazandığı ortaya çıkmıştı.

Hukuk fakültesi mezunu olan, uzun süredir şarkıcılık yapan, son dönemde kozmetik sektörüne de el atan Ebru Polat, hayalini gerçekleştirmiş ve kendisine 6 milyon TL’lik araba almıştı.

“KENDİMİ ÖDÜLLENDİRDİM”
Sosyal medyada paylaştığı videoda “Hadi bakalım hayırlı yolculuklar bana” diyerek yeni aracına binen ünlü şarkıcı, aracın içine özel olarak isminin ve soyadının baş harflerinin logosunu istemişti.

38 yaşındaki şarkıcı, “Bu yıl çok çalıştım. Dolayısıyla kendimi ödüllendirmem gerekiyor. En çok istediğim şeylerden biri de güzel bir arabaydı ve aldım” ifadelerini kullanmıştı.

“HERKES BİRBİRİNE GİRDİ”
‘2. Sayfa’ canlı yayınına katılan Polat, yeni arabası ve gündem olan paylaşımıyla ilgili şu açıklamayı yaptı:
“Bin pişman oldum arabayı paylaştığıma. Bir yere gittiğinizde sizinle çok iyi ilgilenirlerse hep çekip, sosyal medyaya atma ihtiyacı duyuyorsunuz. O anda çok mutluydum ve paylaştım…”

“Çalıştığım işte bile çok düşmanım oldu, panik oldum. Yorumculuk yaptığım programın kulisinde ‘biz de özel şoför ve araba istiyoruz’ diye herkes birbirine girdi. İnsanlar bir değişik olmuş…”

“40 yılda bir araba paylaşmışım. Millete nispet amaçlı değil, teşekkür amaçlı paylaştım. Bir sevinç, coşku var orada. Gösteriş yapanlara kızıyorum. Ben hayatta parasını gösteren, hava atan bir insan değilim. Böyle şeyleri hiç sevmem.”

VİLLANIN AYLIK KİRASI 100 BİN TL!
2021 yazı için Muğla’nın Bodrum ilçesini tercih eden ve popüler tatil bölgesinden ev kiralayan şarkıcının ödediği ücret de olay olmuştu. Yalıkavak’ta lüks bir villa tercih eden Polat, aylık 100 bin TL kira ödemişti.

Ebru Polat, “İstanbul’da ev almayı seviyorum burada ise kiralamayı. Yazlığa o kadar yatırım yapmam, Bodrum’a artık yatırım yapacağım. Fark ettim ki buraya yatırım yapmak daha karlıymış” ifadelerini kullanmıştı. (Milliyet)