HomeMagazinALİŞAN: EN SAĞLAM ARABAYI ARIYORUZ

ALİŞAN: EN SAĞLAM ARABAYI ARIYORUZ

ALİŞAN: EN SAĞLAM ARABAYI ARIYORUZ

Geçtiğimiz günlerde ailesi ile birlikte Manisa’da trafik kazası geçiren şarkıcı Alişan, “kasko şirketinden 1 milyon TL alacağı” iddiasını yanıtlarken, yeni alacağı araç hakkında konuştu.

Önceki akşam Arnavutköy’de Okan Kurt ve arkadaşlarıyla bir araya gelen Alişan, mekan çıkışında muhabirlerin sorularını yanıtladı.
Keyifli halleri ile dikkat çeken türkücü, “Çok şükür gördüğünüz gibi gayet iyiyim, ailem de çok iyi. Bunun olacağı varmış, Allah beterinden korusun” dedi.

Sigorta şirketinden 1 milyon TL aldığı iddialarına yanıt veren Alişan, “Tabii ki öyle bir para almadım, bu kadar hızlı sonuçlanacak bir durum değil, tüm raporlar çıktığı zaman bakacağız” dedi.

TEST AŞAMASINDA!
Sağlamlığı ile bilinen Volvo marka bir aracı test aşamasında olduğunu belirten Alişan, “Buse ile en sağlam araba hangisi araştırmasını yaptık, sağ olsunlar yardımcı oldular. Birkaç gün test aşamasında olacağım, kısmet olursa alacağız” dedi.

Elindeki evraklar ile dikkat çeken şarkıcı, “Demet Akalın ile bir sabah programımız olacak, çalışmalarını yapıyoruz” şeklinde konuştu. Milliyet/Mesut YILMAZ