HomeTv dünyasiALİ SUNAL’A DUYGUSAL DOĞUMGÜNÜ MESAJLARI

ALİ SUNAL’A DUYGUSAL DOĞUMGÜNÜ MESAJLARI

ALİ SUNAL’A DUYGUSAL DOĞUMGÜNÜ MESAJLARI

Ali Sunal 44 yaşına bastı.

Ailesiyle birlikte objektif karşısına geçen Ali Sunal, duygularını, “13.15’te ben doğdum bugün. Yaşadığım bunca yılın bana doğum günü hediyesi işte bu fotoğrafta… Artık her yaş başka heyecanlar bekliyor beni. Allah’ıma şükürler olsun…” sözleriyle ifade etti. Takipçilerinden ünlü oyuncuya kutlama mesajları yağdı.

Eşi Nazlı Kurbanzade doğum gününü, “Canım Ali’m, iyi ki doğdun… Dört kişilik ailemiz, huzurumuz, sağlığımız, heyecanımız, mutluluğumuz daim olsun. Hep birlikte olsun… Seni çok Oğlunun torunları ile birlikte çekilen fotoğrafını paylaşan Gül Sunal, duygusal bir yazı kaleme aldı. Sunal, gönderisinde, “Ali’m… Minicik, tombulcuk bir bebekken seni nasıl seviyorsam şimdi de aynı heyecanla seviyorum. 22 Eylül saat 13.15’te babanın dediği gibi ‘delik yanaklı’ bir bebek dünyaya geldi. O bebek çok iyi bir evlat, harika bir abi, çok iyi bir eş ve muhteşem bir baba oldu. Güzel ailenle mutlu, huzurlu, eğlenceli bir hayat diliyorum canım oğlum… İyi ki doğdun Ali’m…” ifadelerini kullandı.

Erdem Yener, Kaan Sekban ve Onur Buldu gibi isimler de Sunal’ın gönderisine, “Mutlu yıllar” şeklinde yorumlarda bulundu.

Ünlü oyuncunun kardeşi Ezo Sunal da, “Seni çok seviyorum Ali (abi), seni de çok seviyorum Ali (baba), seni de çok seviyorum Ali (dayı)… Bütün Ali’lere yetecek kadar büyük kalbin, sevginle bizi hep sarmalıyorsun. Ailen olduğumuz için çok şanslıyız. İyi ki doğdun…” paylaşımında bulundu.