HomeMagazinAli Murat Altunmeşe’nin cenazesi İstanbul’a gönderildi… Selahattin Alpay ölümüyle ilgili acı detayı anlattı

Ali Murat Altunmeşe’nin cenazesi İstanbul’a gönderildi… Selahattin Alpay ölümüyle ilgili acı detayı anlattı

Ali Murat Altunmeşe’nin cenazesi İstanbul’a gönderildi… Selahattin Alpay ölümüyle ilgili acı detayı anlattı

Mersin’de, binanın 11’inci katının balkonundan düşen, İzzet Altunmeşe’nin oğlu oyuncu Ali Murat Altunmeşe’nin (42) cenazesi, toprağa verilmek üzere İstanbul’a gönderildi. Altunmeşe Ailesi’nin yakın dostu Selahattin Alpay, Ali Murat Altunmeşe’nin ölümüyle ilgili acı detayı anlattı.
Mersin’de bir program için bulunan, Türk halk müziği sanatçısı İzzet Altunmeşe’nin oğlu oyuncu Ali Murat Altunmeşe, Yenişehir ilçesi Limonluk Mahallesi’ndeki apartmanın 11’inci kattaki balkonundan düştü.

Çevredekilerin ihbarıyla bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Sağlık görevlileri, yaptığı kontrolde, yerde hareketsiz yatan Altunmeşe’nin hayatını kaybettiğini belirledi.

Altunmeşe’nin cansız bedeni, otopsi için Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı.

Yapılan otopsinin ardından Altunmeşe’nin cenazesi, yakınlarına teslim edildi. İstanbul’a götürülen Ali Murat Altunmeşe’nin cenazesi, yarın ikindi vakti Göktürk Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

“KOLUMUZ KANADIMIZ KIRILDI”

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan ailenin yakın dostu sanatçı Selahattin Alpay, Ali Murat Altunmeşe’nin ölümüyle ilgili, “Kolumuz kanadımız kırıldı. İnançlı bir çocuktu nasıl oldu hâlâ şoktayız. Allah ana ve babaları evlat acısıyla imtihan etmesin. Kendimi onun yarı babası olarak kabul ediyorum çünkü elimde büyüdü” dedi.

“AİLESİNİ ÖZLEDİĞİ İÇİN MERSİN’E GİTMİŞ”

Ali Murat Altunmeşe’nin vefatıyla ilgili acı bir detayı da paylaşan sanatçı sözlerine şöyle devam etti:

“İzzet Altunmeşe 1 ay önce Mersin’e gitti. Ali Murat da onları özlediği için 3-4 gün önce Mersin’e onların yanına gitmiş. Olay dayısının evinde oldu. Başı mı döndü tansiyonu mu çıktı bilmiyoruz. Kesin netice bugün sonuçlanır. Ali Murat’ın biraz hasta olduğunu biliyordum. İzzet Altunmeşe de ‘Allah verdi, Allah aldı’ dedi. Biraz psikolojik sorunlarının olduğunu biliyorum. Efendi bir çocuktu ama iş bulma konusunda zorluk çekti.”