HomeMedyaALAÇATI’DA YUNAN ESİNTİLERİ YAŞATAN “ELIAS BEACH”TE CANLI MÜZİK KEYFİ DEVAM EDİYOR!

ALAÇATI’DA YUNAN ESİNTİLERİ YAŞATAN “ELIAS BEACH”TE CANLI MÜZİK KEYFİ DEVAM EDİYOR!

ALAÇATI’DA YUNAN ESİNTİLERİ YAŞATAN “ELIAS BEACH”TE CANLI MÜZİK KEYFİ DEVAM EDİYOR!

Bu yaz Alaçatı’da kapılarını açan yeni beach ve restoran Elias Beach ile Çeşme’de Yunan esintileri yaşanıyor. Yunanlı şef Stathis Dapiasis’in beach ve restorana özel hazırladığı lezzetlerin yanı sıra mekanın masmavi denizi, eşsiz kumsalı, zeytin ağaçları ve bembeyaz dekorasyonu ile misafirlerine yaşattığı benzersiz ambiyansı, sezon boyunca gerçekleşecek olan Murat Dalkılıç, Fettah Can, Zeynep Bastık, Yol Project, Oğuzhan Koç gibi ünlü isimlerin canlı müzik performansları ile daha da şenleniyor.
Sezon boyunca her Cuma saat 17.00 itibariyle Yol Project, her Pazar DJ Murat Kıroğlu, Elias Beach sahnesinde yerini alıyor. Bayram tatilinde ise Elias Beach’te adeta yıldızlar geçidi yaşanıyor. 17 Temmuz Cumartesi Murat Dalkılıç, 18 Temmuz Pazar DJ Murat Kıroğlu 21 Temmuz Çarşamba Fettah Can, 22 Temmuz Perşembe Oğuzhan Koç, 23 Temmuz Cuma Yol Project, 24 Temmuz Cumartesi Murat Dalkılıç, 25 Temmuz Pazar Zeynep Bastık & Ali Kuru, canlı müzik performanslarıyla hem tatilin, hem de Elias Beach’in keyfine keyif katıyorlar.
Ağustos ayı boyunca da, Oğuzhan Koç, Fettah Can gibi yıldızları sahnesinde ağırlamaya devam eden Elias Beach’in kapıları saat 10.00’da açılıyor ve hem beach tarafında, hem restoranda, hem de ünlü isimlerin sergilediği canlı performans etkinliklerinde sadece rezervasyonla hizmet veriyor.