HomeMagazin‘AKCİĞERİM ESKİ HALİNE DÖNMEDİ’

‘AKCİĞERİM ESKİ HALİNE DÖNMEDİ’

‘AKCİĞERİM ESKİ HALİNE DÖNMEDİ’

Koronavirüsü yenen oyuncu Irmak Ünal tecrübelerini paylaştı. Hastalık sürecinde iğne yapmayı öğrendiğini söyleyen Ünal, “Kan sulandırıcı bu sürecin olmazsa olmazı. Her gün sabah ve akşam, karnımdan iğne yaptım” ifadelerini kullandı.

Oyuncu Irmak Ünal, geçtiğimiz haftalarda koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamıştı. Hastaneye kaldırılan Ünal, zor geçen tedavi sürecinin ardından koronavirüsü yendi. Formsante dergisinin Instagram hesabındanın canlı yayınına katılan Irmak Ünal, tecrübelerini paylaştı.

İğne yapmayı öğrendiğini belirten oyuncu, “Kan sulandırıcı’ bu sürecin olmazsa olmazı. Her gün sabah ve akşam, karnımdan iğne yaptım” şeklinde konuştu.

43 yaşındaki Ünal, ateşinin düşmediği zamanlarda ise ağladığını ifade etti.

Virüsü tam olarak atlattım. Şu anda bulaştırıcı özelliği kalmadı. Testim pozitiften negatife döndü. Ama o geçirdiğim 20 günlük sürecin ve vücudumun atlattığı virüsün bende bıraktığı etkiler var.

Akciğerim eski haline dönmedi. Bir süreç bu beklemem gerekiyormuş, enerjim yüksek ama gücüm eski halimde değil. Spor yaptığım zamanlar bunu hissediyorum.