HomeMagazinAJDA PEKKAN’IN 21 GÜNÜ

AJDA PEKKAN’IN 21 GÜNÜ

AJDA PEKKAN’IN 21 GÜNÜ

Corona virüs tedbirleri kapsamında karantinada 21’inci gününü dolduran sanatçı Ajda Pekkan, Bahçeköy’deki minik sarayında neler yaptı?

Karantinada 21’inci gününü dolduran Ajda Pekkan’ın 700 metrekarelik villasının her köşesi dezenfekte edildi ve daha bir sürü değişiklik yaptı Süperstar.

Misafir dahi kabul etmeyen Ajda Pekkan, Bahçeköy’deki minik sarayında şunları yaptı:700 metrekarelik villasını içten ve dıştan temizletmek 30 bin TL’ye mal oldu.Evdeki aksesuar, biblo, halı gibi eşyaları depoya kaldırttı. Dekorasyonu değiştirdi.

Salon, mutfak, yatak odası ve banyosu her gün ilaçlı sularla temizleniyor.2 yardımcısı da maske kullanıyor. Evde de sosyal mesafe kuralına uyuyorlar. Her sabah 1 saat koşu bandında yürüyor, jimnastik hareketlerinin ardından 30 dakika yoga yapıyor.Sahne performansını korumak için 1 saat nota, ses açma, repertuvar çalışıyor. Evde doğal yollarla hazırladığı maskeler yapıyor.Bol bol film izliyor.Başta kardeşi Semiramis Pekkan ile olmak üzere günün 1 saatini görüntülü telefon konuşmalarına ayırıyor.