HomeMagazinAJDA PEKKAN’DAN REKOR KİRA!

AJDA PEKKAN’DAN REKOR KİRA!

AJDA PEKKAN’DAN REKOR KİRA!

Ajda Pekkan, üç yıl önce alıp eşyalarını bizzat seçerek dekore ettiği Bahçeköy’deki süper lüks villasını eşyalarıyla kiraya verecek. Ajda’nın yatağında uyanıp küvetinde yıkanarak yaşamanın aylık bedeli ise 25 bin dolar

Süperstar, 2014’te taşındığı 6 yatak odası, 5 tuvaleti, 3 salonu, müzik stüdyosu ve spor salonu bulunan büyük bahçeli, havuzlu lüks villasını kiralığa çıkardı.

Geçen yıl menajeri ve arkadaşı Ayşe Ersayın’ın evde hayatını kaybetmesinin ardından taşınma kararı alan Ajda Pekkan, eşyalı olarak kiraya vereceği ev için aylık 25 bin dolar talep etti.

Ajda Pekkan, üç yıl önce taşındığı villanın dekorasyonu için iç mimarla oturup bizzat çalışmış, malzemelerini kendisi seçerek hayalindeki yaşamı ortaya çıkarmıştı.

Süperstar’ın çok seviği villayı önce 8.5 milyon dolara satmayı planladığı ancak son anda fikrini değiştirerek kiralama kararı aldığı öğrenildi.

Ayrıca Ajda Pekkan, Bodrum’dan dört yıl önce 1,2 milyon euro’ya aldığı villasını ise sattı.

Yeni villa Bodrum şehir merkezinden 20 kilometre uzaklıkta ve çam ağaçlarıyla çevrili. 1300 metrekare. 6 odası, 2 salonu, havuzu ve spa’sı var. Ajda Pekkan’ın Bodrum’dan satın aldığı villası 2,5 milyon euro. (POSTA)