HomeMagazinAJDA PEKKAN’DAN FLAŞ KARAR! AFFETTİ!

AJDA PEKKAN’DAN FLAŞ KARAR! AFFETTİ!

AJDA PEKKAN’DAN FLAŞ KARAR! AFFETTİ!

Süperstar Ajda Pekkan ve kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi Bülent Çavuşoğlu cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Reklam yüzü olduğu marka ile anlaşmasını geçen yılki fiyata anlaşarak yenileyen Ajda Pekkan, 9 yıllık sevgilisinin ihanetini affetti. İkilinin Bodrum’da bir araya geldiği öğrenildi.

Geçen yıl reklam yüzü olduğu marka ile anlaşmasını yenilemesiyle adından söz ettiren ünlü şarkıcı Ajda Pekkan, kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi Bülent Çavuşoğlu’nun ihaneti ile sarsılmıştı. 9 yıllık ilişkisinde aldatma yaşayan Ajda Pekkan, Çavuşoğlu’na, ‘Kapı açık, arkanı dön ve çık’ şeklinde hayatından göndermişti.

Ajda Pekkan’dan gelen restin ardından Bülent Çavuşoğlu jestleri ile Süperstar’ın kalbini yumuşatmayı başardı. Bülent Çavuşoğlu ile olan ilişkisine ikinci bir şans veren Ajda Pekkan çifti uzun aranın ardından ilk defa Bodrum’da buluştu.

HAKAN ALTUN’A AŞK YAŞADIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Ajda Pekkan’ın Bülent Çavuşoğlu ihanetinin ardından adı Hakan Altun ile aşk dedikodularına karışmıştı. Pekkan, ‘Beni taşıyacak erkek maalesef karşıma çıkmıyor’ demişti. (Akşam)