HomeMagazinAhmet Dursun ve 19 yaş küçük eşi Asena Demirbağ boşanıyor

Ahmet Dursun ve 19 yaş küçük eşi Asena Demirbağ boşanıyor

Ahmet Dursun ve 19 yaş küçük eşi Asena Demirbağ boşanıyor

2019 yılında Asena Demirbağ ile nikah masasına oturan Ahmet Dursun’dan üzücü haber geldi. Dursun, bir çocuğunun annesi Asena Demirbağ ile boşanacaklarını açıkladı.
Ahmet Dursun, 2019 yılında Asena Demirbağ ile nikah masasına oturmuştu.Çiftin ilk bebekleri geçtiğimiz yıl mart ayında dünyaya geldi.


Aralarındaki 19 yaş farka rağmen mutlu bir evlilik süren ikili sürpriz bir şekilde boşanma kararı aldı. Ahmet Dursun, TV8’de yayınlanan 2. Sayfa programına açıklamada bulundu.

“FARKLI KARAKTERLERDEYİZ”

 Dursun, 2. Sayfa programına yaptığı açıklamada, “Farklı karakterlerdeyiz, fikir ayrılığı yaşadık” dedi. Asena Demirbağ ise “Boşanmaya gönlüm razı değil” diye konuştu.


Beşiktaş’ın eski futbolcusu Ahmet Dursun hakkında eşinden samimi itiraflar gelmişti: “İlişkinin başında korkularım oldu. Çünkü Ahmet 42 yaşında, ben ise 23. Ailem karşı çıktı.”

“TAVUK-PİLAVCIYA GÖTÜRMÜŞTÜ” 

“Ayrıca tanıyanlar çapkın olduğunu söyledi. Biraz da ciddiyetsizdi; beni yolda gördüğü tavuk-pilavcıya götürmüştü.”


Ahmet Dursun ve Asena Demirbağ geçtiğimiz günlerde kızlarının yeni yaşını sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla kutladı.

“MİNİK MELEĞİM BUGÜN BİR YAŞINA BASTI” 

Birlikte çekilen karelerini yayınlayan çiftten Ahmet Dursun, “Minik meleğim bugün bir yaşına bastı. İyi ki doğdun, iyi ki bizim kızımızsın. Seni çok ama çok seviyoruz” ifadelerini kullandı.

“SENİ ÇOK SEVİYORUZ CENNET KOKULUM” 

Duygusal bir mesaj yayınlayan Asena Dursun ise şu ifadeleri kullandı: Annem, süt kokulum, masum meleğim… Boncuk gözlü kızım, sen bugün dünyaya gözlerini açtın ve hayatındaki ilk ağlamanı, ilk gülümseyişini gösterdin bizlere. Daha dün gibi miniciktin, bugün ilk yaş günün. Tüm güzellikler seninle olsun annem. Rabbim seni bütün kötülüklerden korusun. Seni çok seviyoruz cennet kokulum. İyi ki doğdun benim dünyalar güzeli prensesim…