HomeTv dünyasiACUN ILICALI’DAN FLAŞ SURVİVOR ELEME AÇIKLAMASI

ACUN ILICALI’DAN FLAŞ SURVİVOR ELEME AÇIKLAMASI

ACUN ILICALI’DAN FLAŞ SURVİVOR ELEME AÇIKLAMASI

Acun Ilıcalı, her akşam ekrana gelen ‘Survivor 2020’ yarışmasından hemen sonra sahibi olduğu TV8’de ekranlara gelen ‘Survivor Ekstra’ programına konuk oldu ve önemli açıklamalarda bulundu.

Çekimleri Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleşen ‘Survivor 2020’de finale adım adım yaklaşılırken, heyecan ve gerilim üst seviyelerde yaşanmaya devam ediyor.Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, elenme hakkındaki spekülasyonlara, TV8’de yayınlanan ‘Survivor Ekstra’nın canlı yayınında açıklık getirdi.

“Survivor çekimlerini belli bir zaman aralığıyla yapıyoruz. Haber sızıyor mu sızmıyor mu, buna bir şey diyemem. Kaynağını bilemem, ama tahminsel boyutlar oluyordu; ‘tahminime göre bu elenecek’ diye.”

“Bizim programımızla ilgili net bir şey söylenirse bunun kanuni karşılığı var. Kimse net bir şey söyleyemez. Kanuni karşılığı olduğu için bu sefer olay ‘tahmin ediyorum’a döndü. Belli derecede uyanık kardeşlerimiz var. Her zaman hayatımızda bunlar oluyor.”

“Seyircimizin de bundan rahatsız olduğunu duyduk. ‘Kimin elendiğini öğreniyoruz’ demeye başladılar. Eleme ne zaman, salı günü. Peki biz ne yapacağız, çekmeyeceğiz. Şu an kimin elendiğini ben de bilmiyorum. Adaylar kim olacak bilmiyorum.

“Elemenin heyecanını sonuna kadar yaşıyorum. Yayında 20-25 dakika önce bu çekimi yapacağız. Eskiden çekimi 1,5-2 gün önce yapıyorduk. Artık elemeden hemen önce çekeceğiz, böylece haber sızma ihtimali sıfır olacak.”

Başarılı televizyoncu, “Açık açık söylüyorum; tahmin tutabilir, atarsın tutarsın. Ama bundan sonra eleneni hiç kimse bilemez. Çekimler artık sadece 20 dakika önce” dedi.

Sosyal medyada ‘Survivor 2020’ye veda eden isimle ilgili tahminlerin dolaşması üzerine tweet atan Acun Ilıcalı, “Survivor elemesiyle ilgili haber almaya çalışanlara kötü bir haberim var. Eleme çekimleri yayından bir saat önce yapılacak, tahminleriniz tutmayabilir” ifadelerini kullanmıştı.