HomeMagazinA DAY OF TRENDS BY ALALUXA’DA KADIN GÜCÜ

A DAY OF TRENDS BY ALALUXA’DA KADIN GÜCÜ

A DAY OF TRENDS BY ALALUXA’DA KADIN GÜCÜ

Farklı kategorilerden 100’e yakın marka Raffles İstanbul’da kadınlar ve kadın girişimciler için bir araya geldi.

Kadın girişimcilerin desteklendiği ve Ayşegül Tuncer tarafından kurulan Alaluxa ‘A Day of Trends by Alaluxa’ konsepti ile; uluslararası markaların ve kendi sektöründe markalaşmış isimlerin katılımıyla gerçekleşti.

Girişimcilikte zirveye giden yol, Sanatta yeni kahramanlar, sağlıklı yaşamda kadın liderler ve toplam 6 konunun yer aldığı, ünlü isimlerin katılımıyla söyleşilerinde düzenlendiği ‘A Day of Trends by Alaluxa’ etkinliğine Burcu Esmersoy, Alara Koçibey, Özge Ulusoy, Arzum Onan, Burcu Şendir, Ayşe Tolga, Begüm Özer, Elif Boyner, Bilgün Dereli, Merve Kohen, Nefise Karatay,Tuvana Büyükçınar ile cemiyet ve sanat dünyasından birçok tanınmış isim katıldı. Katılımcılar keyifle yaptıkları alışveriş dışında iş, sanat ve moda alanlarında faydalı bilgiler öğrendiler.

Bir alışveriş etkinliğinden çok daha fazlası olan ‘A Days of Trends by Alaluxa’ da Türk katılımcıların yanı sıra Lübnan’dan gelen ınfluencerlar Alice-Nadide-Farah Abdel Aziz kardeşler ve İtalyan Influencer Carolina Aldrovandi katıldı.