HomeMagazin3 bin 500 dolarlık su içti

3 bin 500 dolarlık su içti

3 bin 500 dolarlık su içti

‘Çakal’ sahne adıyla bilinen ünlü rap’çi Emirhan Çakal, Miami’de gittiği bir restoranda şişesi 3 bin 500 dolar olan sudan sipariş edince herkesin dikkatini çekti!

“İmdat” isimli şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan genç rap’çi, albüm çalışması yapmak için yakın arkadaşı YouTube fenomeni Deha Tuzcu ile birlikte ABD’ye uçtu.

Los Angeles’a gitmeden önce Miami’ye uğrayan Çakal, burada methini duyduğu Türk restoranı Wet Miami’ye gitti. Kentin en lüks fine-dining restoranlarından biri olan Wet Miami’ye ben de gitmiştim. Lüks restoranın pahalı bir içki menüsünün yanı sıra özel bir su koleksiyonu da var.

Listeyi inceleyen Çakal ve arkadaşı Deha Tuzcu, en pahalı su markası olan Fillico’nun ‘Frost King’ serisinden bir şişe sipariş edince, önce personelin sonra da Wet Miami’yi işleten ortaklar Rahmi Raxoy Aksoy ve Oğuz Büyükbaş’ın dikkatini çekti.

Masaya giderek Çakal’la tanışan Aksoy ve Büyükbaş, hem birlikte Yemek yedi hem de gecenin anısına fotoğraf çektirdi.

Suyun özelliği

3 bin 500 dolarlık suyun özelliği neymiş diye soracak olursanız; onu da kısaca anlatayım… Bir Japon markası olan Fillico, Kobe’nin en iyi doğal kaynağı Nunobiki’nin suyunu şişeliyor.